מהי מנטרה?

מהי מנטרה?

מנטרה היא משפט או מילה שהחזרה עליה מספר פעמים משנה את מצב התודעה שלנו. מקורה של המנטרה בתרבות המזרח אך כיום היא נפוצה בקרב אוכלוסיות רבות המחפשות דרך להשפיע, לשנות, לעדן ולהיטיב דרכי חשיבה והתנהגויות.

גם במקורות יהודיים ובעיקר בקבלה ניתן למצוא שימוש במשפטי חזרה לשם השפעה על המערכת הנפשית העמוקה, לחזקה ולהעצים את יכולותיו של העוסק בה להתגבר על חולשותיו ולשנות הלכי רוח.

המוח המדהים שלנו בנוי בצורה כזאת שהוא לא תמיד מבחין בין מציאות לדימיון, מכאן שחוויות פיזיות שאנחנו עוברים וארועים "מדומיינים" משפיעים על הפיזיולוגיה שלנו באותה המידה, זה ההסבר להתקפי חרדה שמאופיינים בדופק מהיר, זיעה קרה ותחושה של פחד מוות כשבמציאות אין דבר שבאמת קרה, זה רק סרט רע שרץ  במוחנו, אותו דבר עם חלומות בלהה, המוח מריץ לנו סרט מפחיד ואנחנו מתעוררים שטופי זיעה עם דופק מהיר.

הרבה מאוד טכניקות מעולם הNLP בנויות על היכולת הזאת של המוח להשפיע על הגוף והנפש שלנו ללא הבדל בין מציאות לדמיון, אנחנו בNLP  משתמשים ביכולת הזאת של המוח באופן החיובי, כדי לשפר ולהעצים את ההשגים בחיינו.

יש כלים רבים כמו דימיון מונחה או דמיון מודרך להשפעה ושינוי, אחד הכלים שאני מצאתי כשמסייעים מאוד לשינוי הוא החזרה על משפטים חיוביים ואוהבים, זה מעורר חלקים חבויים בתוכנו שכמהים לאהבה הזאת ועוזר להדהד את אותה אהבה פנימה והחוצה וההשפעה היא מופלאה.

כמובן שנידרש תהליך חקר עמוק ל"סינון" האמונות שמעכבות את השגת התוצאות הרצויות לנו לשנותן ולחזק את האמונות שמקדמות אותנו, אך עם השנים הבנתי שלפעמים טוב שיהיו לנו "בארגז" הכלים גם כאלה מרבדים שונים ומשפטי החזרה, האפירמציות או המנטרות החיוביות הן באמת כלי קליל ונחמד שבכוחו לחולל שינוי עצום כמובן שמומלץ לשלב עם הקשבה להרצאות, קריאה של חומרים משני תודעה ומפגשים אישיים.

הקלפים "אני היוצרת של חיי" מוגשים לך כמוצר גשמי אשר בו תמצאי 48 משפטי קסם חיוביים שמחברים אותך אל היהלום שבך אל החלקים העמוקים והטהורים שבתוכך, אלו משפטים שנאמרו ע"י נשים מוכשרות שהיו אצלי בקליניקה וברגעי חסד יפים עם עצמן הן אמרו את אותן מילים קסומות, אני אספתי אותם ושתלתי אותם בתוך מדיטציות שהכנתי או דימיון מודרך שאני מכינה באופן אישי. כשעלה הרעיון להוציא את המשפטים כתובים על קלפים בקופסא קומפקטית הבנתי שזאת דרך מופלאה להגיש ולהנגיש את הפלא הזה לכל אישה.

מזמינה אותך לרכוש עבורך ועבור הנשים האהובות בחייך את קופסאת המלאים המקסימה הזאת שהכנתי עבורך באהבה.

לרכישה של הקלפים לחצי כאן

תגובות

תגובות