הזמנה למפגש לגילוי הייעוד שלך

יעוד  מילה שזכתה להילה של מסתורין, לעתים היא נשמעת לנו גדולה ומפוצצת, יש אנשים שמשייכים אותה לעולמות אחרים, דבר מה הנסתר מן העין, משהו גדול שעלינו לגלות, יש הרואים זאת  כמשימת חיים ממש:

לגלות את היעוד שלי

החדשות הטובות שלי אליך  שאת כבר בייעוד שלך,  אולי את לא מרגישה בזה, אולי זה קורה ברובד מסוים בחייך שבו זה נראה לך טריוויאלי וברור… מה זה היעוד שלי? את שואלת…

ייעוד זה להביא לידי ביטוי פיזי,  בעולם גשמי את המופלאות וייחוד שלך ולעשות את זה עם כוונה ומתוך החלטה להגדיל את הנתינה הזאת לאחרים, כשאת נותנת לאחרים את הדבר שאת אוהבת, את הדבר שאת טובה בו באופן טבעי, את הדבר שאת רוצה בו בחייך את מעבירה מסר לתת המודע שלך שיש לך מזה והרבה בכדי לתת לאחרים, כך זה גדל וגדל בלי סוף וזהו למעשה שפע בפעולה.

אנשים שפועלים מתוך הייעוד הגבוהה שלהם מאוד טובים במה שהם עושים, כשפועלים מתוך היעוד יש התרגשות בעשיה, ככל שמתמסרים למקום הזה ההשראה הולכת ומתרחבת והתחושה היא של פעולה מתוך "סוללה" מלאה, מפני שכשאנחנו בייעוד זה מטעין אותנו באנרגיה, דרך נוספת לבדוק האם את בייעוד שלך היא לשים לב האם מה שאת עושה מטעין וממלא אותך באנרגיה ואת יכולה, רוצה ומשתוקקת לעשות מזה עוד ועוד או שהעיסוק שלך מתיש, מרוקן ומקשה על חייך…???

כשאת מדויקת ביעוד העולם נראה, נשמע, מרגיש ונחווה אחרת.

אני מזמינה אותך למפגש מרתק בו נזקק יחד את הייעוד שלך, נגלה את האוצרות המיוחדים לך וננתב את דרכך כך שאת והעולם שסבביך יקבלו את שפע והמתנות שאת מביאה איתך.

כשאת מדויקת ומודעת לייעוד שלך ההשפעה על חייך היא רב ממדית, את חווה הנאה רבה בעשיה, השפע וההזדמנויות זורמים אליך בקלות ללא מאמץ מיותר, את חווה את הקסם של החיים האלה.

התהליך המופלא "לזיקוק הייעוד", יעלה אותך לתדר של אפשרויות ויצירתיות אין קץ, מזמינה אותך לתהליך של אהבה עם עצמך ופתיחת האפשרות להעניק לעולם  מהייחודיות שבך, קחי לך אץ ההזדמנות הזאת לזקק את ייעודך, מגיע לך לחיות בתחושת סיפוק והגשמה ולעולם סביבך מגיע ליהנות מכך.

השנים עוברות ואת בוודאי רוצה למקסם כל תחום בחייך ולהרגיש: שלמה, מוגשמת, ראויה, מעניקה מקבלת ונהנית מכל השפע הקיים.

איך זה קורה?

פעולה ראשונה: את מקליקה כאן:

רוכשת בעלות של 500 ₪ ערכת ייעוד ומקבלת מיידית שאלון והדרכה מיוחדת שהכנתי עבורך במייל שישלח אליך.

לאחר מכן אני יוצרת איתך קשר ואנחנו קובעות מפגש שאורך שעתיים אצלי בקליניקה.

מובטחת לך חוויה מופלאה פריצת דרך וניתוב מדויק לערוץ שלך

באהבה רבה,

ענת אהרוני – מלווה אותך להגשמה