לחיות בזוגיות מתוך הערכים שלך

כבר כילדות קטנות אנחנו חולמות על הנסיך שלנו. יש ילדות או נערות שרואות את נסיך החלומות שלהן רכוב על סוס לבן או על אופנוע חדשני, הן רואות בעיני רוחן בדיוק איך הוא יראה, מה הוא יאמר, לפעמים הן ממש יכולות להריח אותו… אז מה קרה? איך זה ש10 או 20 שנים אחרי זה לא בדיוק קורה, איך זה שאת לא בזוגיות בכלל או שאת בזוגיות שאת לא ממש מרוצה ממנה, איך זה שאת מתפשרת על הזוגיות שלך? על עצמך? על מי שאת?

מה קרה לילדה שהאמינה שמגיעה לה אהבה מופלאה מהאגדות שהגיעה למצב שבו היא נמצאת במצב של חוסר רצון להמשיך ולחפש, ייאוש, חוסר תקווה, לפעמים אפילו ויתור על החלום.

מי מנהל את האמונות שלך? ומה קורה מאחורי הקלעים של המחשבות שלך?

מה שחשוב להבין הוא שלכל אחת מאיתנו יש מערכת הפעלה מאוד משוכללת שנקרא לה התת מודע או הקופסא שקובעת בדיוק איך יראו החיים שלנו, במה נעסוק למחייתנו, מי הם האנשים שסובבים אותנו, איזה זוגיות יש לנו… אם בכלל.

בתוך ה"קופסא" הזאת מסודרות להן האמונות שצברנו במשך חיינו, בעיקר בשנים הראשונות שלנו, אותן אמונות הן בעצם החומר שאיתו נימשוך אל חיינו עוד ועוד חוויות שתואמות את אותו מצבור אמונות, חלק מהאמונות והחוויות משרתות אותנו טוב ויפה לכן הן אפקטיביות לנו, אך חלק מאותן אמונות לא מביאות אלינו חוויות מהסוג שאנחנו רוצים, להיפך חוויות שן מזיקות ולא אפקטיביות לחיינו ולקידום מטרותינו.

מה עושים? ואיך משנים?

בשלב ראשון בודקים.

במפגשים שמתקיימים אצלי בקליניקה בנושא של: "משיכת הזוגיות לפי הערכים שלך",

אני קודם כל מבררת ובודקת עם הלקוחה: מה היא רוצה בדיוק?

לאחר שיש לנו את נוסחת המטרה המדוייקת אנחנו מתחילות בתהליך של בירור הערכים והאמונות שנימצאות בבסיס הרצון או השאיפה הזאת, בשלב מאוחר יותר צפות ועולות להן שלל האמונות, אלה המקדמות ואלה שחוסמות אותך מלהגיע אל היעד שלך. על ידי כלים מופלאים, מעולמות הגופנפש וNLP, אנחנו משנות את אותן אמונות חוסמות ומאפשרות פתיחה מחודשת, גמישות והרחבה לשלל אפשרויות חדשות שמקדמות אותך אל המטרה שלך.

אחד החוקים הבסיסים בעולמינו הוא חוק המשיכה, זהו חוק פיזיקלי בסיסי הגורם לכך שנוכל לעמוד יציבים על הקרקע ולא נרחף באוויר. חוק נוסף שנגזר מימנו הוא "דומה מושך דומה", מכאן שעולמינו מבוסס על מגנוט, ולמה הכוונה? אם נחזור אל אותו מקום בתוכנו שאנחנו  קוראים לו תת המודע בו שוכנות האמונות והמחשבות הבסיסיות  שלנו על החיים, על אותו בסיס של חוקיות גם המחשבות והאמונות שלנו מושכות אלינו את החוויות, האנשים והארועים שבחיינו, הן אלה שקובעות מה נזמן אל חיינו ומה לא.

עכשיו נשאלת השאלה: אלו מחשבות ואמונות בסיסיות יש לך בתת המודע שלך? ואיך מזהים אותן? ואם מגלים שחלקן לא משרתות אותך ומה עושים אז?

לדוגמא: בחורה צעירה מוכשרת ויפה שבתוכה שוכנת לה אמונה ש"כל הגברים נצלנים", אמונה אחת שיכולה להיות מאוד הרסנית ולמשוך אליה סיטואציות שיוכיחו לה שהיא צודקת ושהאמונה שלה נכונה וכך ימשיכו להגיע אליה גברים שירצו  לנצל אותה ולא לתת לה את האהבה שהיא כמהה אליה.

מאיפה מגיעה אמונה שכזאת ומתיישבת לה כך מאחורי הקלעים של המחשבות ומשבשת את כל המאמצים שאותה בחורה עושה בנושא הזוגיות ולא יעזור כמה דייטים או לכמה אתרי הכרויות היא תירשם, שוב ושוב היא תחווי את התחושה הזאת של הניצול.

לפעמים אותה בחורה גם לא מודעת לכך שהיא מחזיקה באמונה הרסנית שכזאת, מספיק שכילדה קטנה היא היתה עדה לסיטואציה של ניצול או אפילו אם פעם אימא לחשה על אוזנה שתשים לב ותיזהר מגברים נצלנים ודי בזה כדי להשריש אמונה שכזאת עמוק בתוכה והחיים יביאו אליה שוב ושוב את אותן ההתנסויות שהיא בתמימותה מאמינה שהיא לא רוצה בהן אך האמונה ה"קטנה" ששוכנת לה בעומק תת המודע עושה את העבודה, עבודת המגנוט ומושכת גברים נצלנים אלה לחייה.

באמונה שלי אנחנו עשויים מאהבה טהורה וככאלה אנו אמורים למשוך אלינו גם כן אהבה אמיתית ממקור נשמתי גבוהה, רק שכל אותן אמונות שצברנו בדרך מגיל מאוד צעיר מכסות את אותו ניצוץ של אהבה מזוקקת שנמצאת שם עמוק בתוכנו והעבודה שיש לעשות כדי לחזור אל האהבה הזאת היא תהליך של ניקוי ומרוק היהלום, ובפועל זה אומר לזהות ולגלות את האמונות האלה שלא משרתות אותנו ולעיתים ממש פוגעות ומעכבות אותנו במשך שנים רבות.

בקליניקה שלי ובמהלך טיפול אני משלבת  כלים ניפלאים בעזרתם מתבצע הזיהוי של אותן אמונות מעכבות. במהלך מספר מפגשים אנחנו עוברות יחד תהליכים מרתקים להחלפתן באמונות חדשות מקדמות שמתאימות לשאיפה או הרצון של אותה לקוחה כדי לעזור לה להגשים את המטרה שהיא כל כך רוצה:

זוגיות עוטפת מחבקת מכילה ומעצימה.

הרעיון הכללי בתהליכים למגנוט זוגיות על פי הערכים הוא לנקות אמונות, לברר ערכים רצויים, להחיות, לעורר ולהביא לידי ביטוי הלכה למעשה את סט האמונות החדשות בשילוב עם הערכים הרצויים בחיי היום יום, על ידי כך הקסם קורה.

התהליך מעצים מאוד ומשפיע על כל תחומי החיים, על פי הגישה ההוליסטית ההשפעה היא רב מימדית, זה לגמרי כפי שכלים שלובים עובדים, כשאת חוזרת ושמה את עצמך, את רצונותיך וחלומותיך בקדמת הבמה את מקרינה את האהבה הטהורה  שבך ואת היופי על עולמך בכל הרבדים ומקבלת בחזרה אהבה.

אני מבקשת ממך לזכור שאת ראויה שמגיע לך לזכות בחלום האמיתי שלך ולא לוותר עליו!

את מוזמנת אליי לפגישה שבה נוכל יחד להחליף את האמונות הישנות על זוגיות באמונות חדשות שיביאו לך את הזוגיות האמיתית שאת חולמת עליה.

לקביעת פגישה ראשונה

התקשרי עכשיו: 054-8181096

את גם מוזמנת ליצור איתי קשר ואני אשמח לחזור אליך לשיחת התייעצות חינם.

שיהיה יום מלא אהבה

שלך ענת