ענת אהרוני

מצרפת לכן המלצות שקיבלתי מלקוחות, חלקן בקשו לא להיחשף ואני כמובן מכבדת את בקשתן. הפרטים שמורים אצלי. יש אפשרות גם לקבל המלצה ישירה מלקוחות שעברו תהליכים מסוימים בתחום דומה למה שאת מחפשת והן ישמחו לשוחח על כך בטלפון.

ענת אהרונימלווה אותך להגשמה
שרון קנור

"הייתי בסדנה והיה מרתק! ענת מעבירה את הסדנאות בצורה מאד נינוחה, נעימה,יש לה יכולת ביטוי רהוטה וחיבור עמוק בין גוף, נפש ומלל.אני בעצמי מעבירה סדנאות יוגה והייתי שמחה מאד לשתף איתה פעולה גם מקצועית, וזה אומר הכול!"

שרון קנורמורה ליוגה
שמה של הלקוחה שמור אצלי כפי שבקשה

תודה ענקית ענת!!! שמחה מאוד לשתף אותך שאתמול כשעמדתי מול הקבוצה והעברתי את ההרצאה, לראשונה בחיי ממש נהנתי ולא היו לי שם התופעות של החרדה שליוו תמיד את העמידה שלי מול קהל. אחרי סה"כ שני מפגשים איתך והקסמים שהפעלת עלי בהם חרדת הקהל שלי נעלמה כלא היתה, עד כדי כך שלא זיהיתי את האישה הבטוחה וכריזמטית שעמדה שם ודיברה ללא חשש, בבהירות ואפילו שלווה. מרגש אותי לחשוב שזאת בעצם אני, אני שיכולה להינות מעמידה מול קהל כשזה היה תמיד הפחד הכי גדול שלי. זה גורם לי להאמין שהכל אפשרי עבורי. ענת את הקוסמת שלי.

שמה של הלקוחה שמור אצלי כפי שבקשה
פרח ידיד

הייתי אצל ענת בסדנה מדהימה של ריקוד ותנועה. הסדנה תרמה לי מאוד. לפתיחת הלב, לריפוי מכאובים פיזיים ונפשיים ולאיזון והגברת התשוקה לעשייה בחיי. ענת, מעבר להיותך מורה ומטפלת מעולה את גם אישיות נהדרת, בעלת לב רחב, אנרגיות חיוביות,  קשובה, מאפשרת ומעצימה. תודה על ההזדמנות וההכרות שלנו.

פרח ידיד מנחה ומדריכת הורים
כרמית אברהם

הייתה לי תקופה מדהימה עם ענת. השתתפתי בסדנאות שלה, והכרתי אישה שעובדת עם הנשמה ומהלב. הייתי חוזרת בכל פעם באופוריה מהסדנאות שלה. ענת היא אישה מהממת! בתחילת/סוף כל מפגש היינו קוראות קטעי שירה, וענת מוסיפה מילים מדויקות שנוגעות ומכוונות וזה מהווה השראה מדהימה.". בהשפעת המפגשים האלה פיתחתי והרחבתי את העסק שלי ואני היום נימצאת בעשיה מתוך כוונה ואנרגיה גבוהה וטובה שמשפיעה באופן ישיר על התוצאות שלי. תודה ענת

כרמית אברהם בעלת מכון לקוסמטיקה פרא רפואית
שמה של הלקוחה שמור אצלי כפי שבקשה

מי היה מאמין??? אני ישנה לילה שלם ללא הפסקות ונדודי שינה, אני גם נירדמת בכזאת שלווה שרציתי להודות לך, כל הטיפים שנתת לי היו מדוייקים לי והדימיון המודרך שאני שומעת גם משפר פלאים את ההרגשה שלי, בעיקר אני חושבת שהנוכחות שלך בחיים שלי היא ההשפעה הגדולה ביותר לשיפורים הרבים שאני חווה. אז רק רציתי לומר תודה בינתיים, מצפה למפגשים הבאים שלנו.

שמה של הלקוחה שמור אצלי כפי שבקשה
סיגל פלד

"ענת ואני למדנו ביחד. ראיתי אותה בעבודה עם אנשים ונדהמתי. ענת היא בחורה מדהימה,יש בה המון הכלה, הקשבה. היא תמיד רואה את מי שעומד מולה. היא יצירתית ובעלת לב רחב.שמחתי להיות חלק מקבוצה שלה".

סיגל פלדליווי רוחני
מירי חזות

ענת מדהימה, מקסימה, הראשונה שתמיד אבחר ללכת אליה. מעניקה מהמקצועיות שלה בלב רחב מה שמאפשר התפתחות צמיחה והגשמת חלומות. היא תרמה לי מאוד בהתנסות שלה.מעבר לכל, היא חברה טובה, כל דבר שאמרה חרוט לי היטב בלב".

מירי חזות
מלכה סלע גלעדי

תודה ענת על היותך קשובה מכילה ותומכת. ההקלטה לדמיון מודרך מותאם אישית שקיבלתי מימך עזרה לי לעבור את הניתוח ללא חששות, בביטחון ובתחושה עמוקה שאחלים במהרה ואכן כך היה. מאחלת לעוד הרבה א/נשים להנות מהמקצועיות והאהבה שלך.

מלכה סלע גלעדימטפלת ברייקי ופרחי בך
עינת קליין

קניתי את הקלפים: "אני היוצרת של חיי", מתנה לאימא שלי, ופשוט הוקסמנו מהם!!! מאז הם אצלי בקליניקה (אני רפלקסולוגית) הלקוחות שלי נהנים בזכות הקלפים, למימד נוסף בטיפול שהוא רגשי ועמוק יותר. תודה ענת על השידרוג שהקלפים שלך מזמנים לחיי ולחיי המטופלים שלי.

עינת קלייןרפלקסולוגית
שמה של הלקוחה שמור אצלי לפי בקשתה

חשוב לי לציין שהפגישה האחרונה שלנו היתה ממממממש מדהימההההה ויצאתי בתחושה של עשיה ומיקוד, מה שלא היה לי לפני שהתחלנו את התהליך. אני מעריכה ומודה לך על העזרה התמיכה והליווי המדהים שלך!!! מה שאני עוברת איתך בשבועות האחרונים לא עברתי עם שום פסיכולוגית ושום קווצרית ותאמיני לי הייתי בהרבה, תאמיני לי ענת זה פשוט מדהים מה שקורה איתי בהשפעת המפגשים איתך. תודה ענקית

שמה של הלקוחה שמור אצלי לפי בקשתה
שמה של הלקוחה שמור אצלי לפי בקשתה

חייבת לשתף כדי שכולם יידעו, הפסקתי לעשן כבר אחרי מפגש אחד איתך ענת! זה ממש נס בשבלי, לא האמנתי שזה יהיה כל כך מהיר, אני ממש ניגעלת מסיגריות, כמובן שאמשיך להגיע כי אני רוצה להמשיך את התהליך כפי שאמרת זה לא רק להפסיק לעשן זה לשנות הרגלים לבריאות, ספורט ותזונה חדשה כמו שמגיע לגוף האהוב שלי. תודה ענת מחבקת

שמה של הלקוחה שמור אצלי לפי בקשתה
אפרת בר לב

תודה ענת מקסימה! אני שולפת קלף מחפיסת הקלפים "אני היוצרת של חיי" מבית היוצר של ענת אהרוני – תודעה, תנועה, תזונה ומפנימה את המסרים שהיקום שולח אלי ופועלת על פיהם. חיי הרגשיים השתנו לבלי היכר, מאז שקיבלתי את המתנה הנפלאה הזאת. תודה על הקלפים היחודיים שיצרת בכישרון ובמקצועיות רבה.

אפרת בר לבמטפלת ברפואה משלימה
קרן רוקמן

חייבת לשתף שראיתי, נדלקתי וקניתי את הקלפים "אני היוצרת של חיי" מאז אני פותחת לי כל יום שני קלפים שהולכים איתי כל היום וזה עושה לי הבדל גדול…תודה ענת

קרן רוקמןסטיילינג
פרח ידיד

רכשתי את חפיסת הקלפים "אני היוצרת של חיי" ואני משתמשת בהם ברמה היומית עבורי וגם עם הלקוחות שלי, השימוש בקלפים מוסיף עומק ומאפשר להורים שנימצאים אצלי בתהליכי הורות מעצימה, לחזק את האמונות שלהם לגבי הערך העצמי שלהם, מה שמקל את הדרך להיות נוכחים עבור הילדים שלהם בעוצמה וביטחון. תודה ענת

פרח ידידמאמנת ומנחת קבוצות הורים
מיכאלה ברקו

ענת יקרה, השתמשתי אתמול בסדנה שהנחתי בקלפים הנפלאים שיצרת "אני היוצרת של חיי", כולם נהנו מהתהליך מהמסרים ומהעבודה. תודה תודה תודה.

מיכאלה ברקואימון אישי וטיפול בפסיכודרמה
אורלי ניר

ברצוני להמליץ בחום על הקלפים "אני היוצרת של חיי" מתנה ניפלאה לחברות אחיות או אימהות. המשפטים שכתובים על כל קלף מהווים מנטרות חזקות לשינוי העצמה ואהבה. תודה ענת מחכה לבאות

אורלי נירקוסמטיקאית מפתח תקווה