"אני היוצרת של חיי"

הרצאה של שעה וחצי בה מתאפשרת למשתתפים הצצה לתוך העולמות המרתקים של שינוי עמוק דרך התת מודע לשם יצירה חדשה בחיים.

ההרצאה רצופה בהדגמות וסיפורים מהקליניקה ומהחיים הממחישים מה זה NLP  ואיך אנחנו יכולים להשפיע על המוח שלנו לשם שינוי בדרכים חדשות ויצירתיות.

ההרצאה היא חווייתית ודינמית ומשולבים בה קטעים קצרים של דמיון מודרך, פעילות עם קלפי – "אני היוצרת של חיי" ועוד כלים מעשיים מעולמות השינוי המתקדם, כך שהדברים מקבלים תוקף מוחשי ממש.

נושאים בהרצאה:

איך השפה בה אנחנו מדברים משפיעה על התוצאות בחיינו?

מה המשקל של שפת הגוף בתקשורת וההשפעה שאנחנו יוצרים?

עד כמה זה חשוב "לטפל" בקולות שבראש לשם יצירה חדשה?

מה הם חמשת חוקי ההצלחה, שכשנאמץ אותם מובטחת לנו חווית הצלחה ברמה שלא הכרנו.

כמובן שחשוב להתאים לקהל הספציפי בכול הרצאה.

עלות:1200 ש"ח + מע"מ

באהבה

 

"הכרת הטוב כדרך חיים"

(ציטוט) "אנו סופרים את המחסור בחיינו בצורה זהירה ומדויקת, אך מקבלים את הברכות בחיינו בלי לתת עליהן את הדעת" פתגם סיני עתיק

 

האם הכרת תודה היא מפתח לחיים טובים יותר?

מה הקשר בן הכרת תודה לאושר?

מי הם האנשים המאושרים ביותר עלי אדמות?

במפגש נתמקד באיכויות האדירות  בהן נזכה כשנאמץ גישה של הכרת הטוב בחיינו, דרך סיפורים דוגמאות והתנסויות נחווה את היתרון האדיר שמחכה לנו כשניבחר בגישה זו.

משתתפת בהרצאה מעידה: "הרצאה מרתקת שלקחה אותי להסתכלות אחרת על החיים והשאירה בי חותם עמוק"

 

"ארבע ההסכמות"

הרצאה מרתקת המבוססת על ספרו של דון מיגל רואיס, בה נתעמק בסוגיית האמונות המגבילות שגוזלות מאתנו את השמחה ויוצרות סבל מיותר.

נבחן את ארבע ההסכמות בעזרתן נוכל להפוך את חיינו לחויה של חופש, אושר אמיתי ואהבה.

"…ממש כפי שלממשלה יש ספר חוקים השולט בחלום החברה, מערכת האמונות שלנו היא ספר החוקים השולט בחלומנו האישי…אך מי אמר שיש צדק בחלום זה? צדק אמיתי משמעו לשלם פעם אחת בלבד על כל טעות. חוסר צדק אמיתי משמעו לשלם שוב ושוב על אותה טעות"…  דון מיגל רואיס – ארבע ההסכמות

 

"זיהוי הזדמנויות נדירות החבויות בעיתות משבר"

מפגש המבוסס על פילוסופיות ממזרח וממערב, בו נעסוק בשאלת חווית האושר, נעמיק אל מקורות היהדות כמו גם לבודהיזם ונבחן את המפגש בן חוכמתה העמוקה הנסתרת והגלויה של היהדות לחוכמות המזרח העתיקות.

נרכוש כלים לזיהוי הזדמנויות נדירות החבויות בעיתות משבר לצמיחה והגשמה.

"חפש את המקודש הטמון בחולין, חפש את המופלא בתוך השכיח. האם אין שיר השירים בעת ובעונה אחת שיר אהבה ואף הקדוש מכל כתבי הקודש?" רבי נחמן מברסלב

 

הרצאות המיועדות למורים ולסגל חינוכי:

חשיפה לכלים מעולם הNLP  בשילוב עם חיבור לחוכמת הגופנפש להתאמה ויישום בכיתות הלימוד, לשם גברת הריכוז, יכולת רתימת התלמידים להגשמה ולשיתוף פעולה פורה יותר ע"י התייחסות לסגנונות התקשורת המגוונים המשפיעים על יכולת הלמידה האינדבדואלית של כל תלמיד.

כולנו נולדים עם מערכת מוח/גוף המצוידת בכל האמצעים הנחוצים ללמידה טבעית, גורמי לחץ שונים יכולים להציב מחסומים המעכבים את תהליך הלמידה. במפגש נדון בגורמים אלו ובפתרונות שמציעה הגישה ההוליסטית הטוענת לקשר בלתי ניתן להפרדה בן גוף למוח. נתנסה ונרכוש כלים ותרגילים פשוטים ורבי עוצמה שימחישו למשתתפים את התלות ההדדית שקימת בין הגופנפש להישגים קדמיים.

מהו מורה? הוא אינו מי שמלמד דבר מה מסויים, אלא מי שמעניק לתלמיד השראה להשקיע את המיטב שבו כדי לגלות את מה שהוא כבר יודע"פאולו קאולו (המכשפה מפורטבלו)"