ירידה במשקל

רוצה גם את ליהנות מתהליך ירידה במשקל שהוא מהפכני קל לביצוע ואפילו מענג?

באמונה שלי לא נועדנו לחיות בעודף משקל, במהות הבסיסית שלנו אנחנו במשקל מאוזן, קלילים, גמישים אנרגטיים ומלאי תשוקה לחיים. כל רגש, או מחשבה שלא מאפשרים לנו להיות במהות הבסיסית הזאת שלנו כדאי שיזכה להתייחסות. ולמה אני מתכוונת?

אני בטוחה שאם גם את מעוניינת לשנות את משקל גופך ולהפחית ממנו קילוגרמים, את  עושה מאמצים או פעולות מסוימות, אולי ניסית  גם כמה דיאטות כאלה ואחרות…

אז מה באמת הסיבה שאת חוזרת לאותו המשקל פחות או יותר?

איך זה יכול להיות שאישה אינטליגנטית שמצליחה להגיע ליעדים בתחומים רבים בחייה, בנושא המשקל זה לא בדיוק קורה?

מה יש שם בתוכך שעוצר שמונע מהתהליך לזרום? שמקשה עליך לקבל את התוצאה שאת מבקשת?

תרשי לי לדמות את זה למצב בו יש לנו שני ראשים האחד מורה לנו לצעוד קדימה והשני לקחת צעד אחורה וכך אנחנו עומדות עם שני הראשים האלה תקועות במקום!!!

אפילו מתחפרות… איך זה קורה?

מתוך האמונה שלי לכל החלקים שבנו יש תמיד כוונה טובה עבורנו, אז אני באה ושואלת מה בדיוק החלק הזה שמונע מימני לבצע את כל מה שצריך בכדי לרדת במשקל, מה בדיוק הוא רוצה? אם הוא היה יכול לדבר מה הוא היה אומר?… וכאן מתחיל תהליך מרתק, דברים מופלאים מתגלים, החסמים העמוקים צפים, זה כמו ילד קטן בתוכך שיש לו הרבה מאוד כוח והשפעה והוא רוצה משהו ועד שהוא לא יקבל את מה שהוא רוצה הוא לא ירפה וימשיך למנוע מימך את הירידה במשקל. מה שאני בעצם עושה עם הלקוחות שלי שמעוניינות להיכנס פעם אחת ולתמיד להשיל משקל עודף, בעזרת כלים שפיתחתי שמשלבים בין עולם הגופנפש וNLP אנחנו ביחד מגיעות לשורש העניין, לעומק לאותו החלק, מקשיבות לו, נותנות התייחסות, מבררות מה בדיוק הוא רוצה…זה תהליך אחר, שונה, שיש לו אפקט מעצים על תחומים רבים נוספים בחייך.

לכן אני תמיד אומרת שפתאום הירידה במשקל הופכת להיות רק האפקט שבעזרתו את ״גדלה״ באזורים אחרים בחייך. מזמינה אותך לתהליך של אהבה עם עצמך.

אל תחכי עם זה, מגיע לך לחיות באהבה עם גופך ולהתהלך בעולמך בביטחון בקלילות וביציבה משוחררת.